Doprava zdarma

Pro privátní zákazníky (B2C) při objednávce nad 1.000 Kč s DPH

Pro firemní zákazníky (B2B) při objednávce nad 2.500 Kč bez DPH

LED architektonické osvětlení

Prohlédněte si nový sortiment architektonického LED osvětlení společnosti McLED. Všechna úsporná LED svítidla jsme pro přehlednost rozdělili do tří kategorií podle nejčastějšího způsobu použití – svítidla přisazená používaná například na terasách, nad vchody či ve vstupních vestibulech, dále fasádní svítidla určená především pro osvětlení fasády domů, a LED sloupky, které osvětlí příjezdovou cestu, park i zahradu.

Všechna nabízená LED svítidla jsou vyrobena z kvalitního hliníku a osazena značkovými LED čipy s dlouhou životností. Krytí těchto LED svítidel je IP 65, můžete je tedy bez obav používat i ve venkovních prostorách. LED svítidla mají zabudovaný driver, připojují se tedy pohodlně na běžné síťové napětí. Díky použití LED technologii svítí okamžitě na plný výkon a nevadí jim ani časté spínání, lze je proto s výhodou používat i ve spojení s pohybovým a soumrakovým čidlem.

Připravujeme pro Vás i nová barevná provedení těchto architektonických svítidel a rovněž chystáme zcela nové typy. Sledujte naše internetové stránky pravidelně a dozvíte se o všech novinkách jako první!

Nakupujte u našich partnerů

© 2016 Všechna práva vyhrazena, McLED, s.r.o.