Produkt - „Na zakázku“


 

Doprava zdarma

Pro privátní zákazníky (B2C) při objednávce nad 1.000 Kč s DPH

Pro firemní zákazníky (B2B) při objednávce nad 1.500 Kč bez DPH

24. června 2021

Plnospektrální pásky přináší světlo nejvyšší kvality

Pro ty, kteří hledali nejpřirozenější osvětlení, přinášíme novinku v podobě LED pásků s CRI 97. LED pásky značky McLED se na trhu vždy pyšnili nadstandardně vysokou kvalitou. Abychom laťku posunuli ještě výš, zařadili jsme do sortimentu zcela novou řadu plnospektrálních pásků.

Tyto plnospektrální LED pásky mají v porovnání s běžnými pásky velmi vysoký index podání barev (CRI 97), takže jednotlivé barvy nasvícené těmito LED pásky se jeví téměř tak přirozeně, jako by na ně svítilo denní (sluneční) světlo. I proto se tyto pásky občas značí označením „sunlike LED pásky“. Sluneční světlo má pro srovnání CRI = 100.

porovnani spekter led pasku cri plnospektral

Velkou výhodou těchto pásků je rovněž vysoká hustota 240 LED na každý metr. Díky tomu tyto nové plnospektrální LED pásky ani v nižších profilech s mléčnými difuzory nepůsobí nepříjemné „tečkování“, ale naopak vytvoří hladkou a plnou světelnou linii.

Špičkové podání barev oceníte např. v galeriích i domácnostech při osvětlování obrazů a všude tam, kde potřebujete nebo vyžadujete precizní rozlišení barev. Ideální použití tak tyto pásky nachází při instalaci kolem zrcadel v maskérnách, při osvětlování prostor v kadeřnictví. Vynikající barvy ocení také zákazníci v prodejnách s oděvy a dalším zbožím. Neméně důležité je věrné podání barev také v ordinacích lékařů, lakovnách, ve fotografických studiích apod.