Produkt - „Na zakázku“


 

Doprava zdarma

Pro privátní zákazníky (B2C) při objednávce nad 1.000 Kč s DPH

Pro firemní zákazníky (B2B) při objednávce nad 1.500 Kč bez DPH


Hliníkové profily se rychle staly vyhledávanou součástí moderního LED osvětlení. Neustále se zvyšující výkony LED pásků nejprve vedly k nutnosti odvádět vznikající teplo z jejich bezprostřední blízkosti, neméně důležitá byla i nutnost LED pásky uchytit, snadno nainstalovat, ochránit před vnějšími vlivy a zároveň dosáhnout rovnoměrného osvětlení bez nežádoucího oslnění.

Všechny výše uvedené požadavky plní naše hliníkové profily pro LED pásky, které navíc díky mnoha desítkám variant umožňují vytvořit individuální moderní LED svítidla rozličných designů. Dle zamýšleného způsobu použití je možné vybírat i z více variant difuzorů. Čiré difuzory plní především ochrannou roli s minimálními světelnými ztrátami a rozptylem, zatímco mléčné difuzory maximalizují rozptyl světla z jednotlivých LED a minimalizují případné oslnění.

Naše hliníkové profily jsme rozdělili dle jejich nejčastějšího způsobu použití do několika kategorie. Vybírat tak můžete z hliníkových profilů přisazených, nástěnných, rohových, závěsných, vestavných, nášlapných a speciálních. Poslední jmenovaná kategorie zaujme například ohebným hliníkovým profilem, případně speciálními uzavřenými plastovými profily určenými pro instalaci do sprchy či například venkovního prostředí se zvýšenou vlhkostí.


Soubor formátu PDF
Stáhnout

Katalog LED profily (.pdf / 18MB)

1.  Vyberte si z jednotlivých typů profilů vhodný LED profil dle Vašich požadavkůDetail
Návod pásky č.1
2.  Klikněte na tlačítko „Zvolit délku“ a konfigurujte Vámi vybraný profilDetail
Návod pásky č.2
3.  Zvolte délku profilu, přitom nezapomeňte zohlednit šíři koncovek a prostor pro připojení vodičůDetail
Návod pásky č.3